Кабі
Стиліус
Коен МДФ
Крістіна
Непо
Соната
Каспіан венге
Граф
Опен
Ацтека
Герман
Вайт
Коен II
Кентукі
Коен ДСП
Індіана
Маркус
Каспіан сонома
Індіана каньйон
Офіс лайн
Джулі
Порто
Дитяча кімната – багатофункціональне приміщення, що виступає одночасно вітальнею, спальнею, робочим кабінетом, ігровим і спортивним центром. Батькам доведеться поламати голову над тим, як (і де!) розмістити основні речі і предмети, щоб дитині було максимально комфортно.
Якщо ви вирішили виділити особисту кімнату сину або дочці, то пора правильно облаштувати приміщення. Для початку потрібно зрозуміти, які меблі краще для дитячої, що буде входити в гарнітур, не варто забувати, що психологи рекомендують враховувати побажання молодшого покоління.
Якими повинні бути дитячі меблі. Поради
1. Нічого зайвого
Якщо в просторі сім’я не обмежена, то тут все впирається в фантазію дизайнера або батьків. Середньостатистична сім’я повинна, перш за все, позбавити приміщення від захаращеності, надавши дитині більше місця для руху. Головний список меблевих предметів: стілець, стіл, ліжко і шафи для зберігання іграшок і особистих речей.
2. Колірна палітра
Слід враховувати темперамент дитини, який вже зрозумілий з юного віку. А після легко буде підібрати колір меблів, шпалер і навіть гардин в кімнаті:
• меланхолікам психологи радять купувати гарнітур і аксесуари в спокійних пастельних відтінках;
• флегматикам підійдуть зелені, блакитні, жовтувато-червоні кольори;
• ідеальним варіантом для сангвініка стануть всі відтінки жовтого, фіолетового;
• темпераментним холерикам краще підбирати меблі з блакитно-червоної, зеленої, червоної або синьої гами.
3. Розміри кімнати і вік дитини – перший параметр до створення інтер’єру
Дошкільнятам і малюкам молодшого шкільного віку сподобаються незвичайні елементи предметів, які є майже в кожній колекції. Це скрині і штори у вигляді вітрил для хлопчиків, рожеві крісла і балдахін над ліжком для дівчаток.
У школярів обстановка змінюється: додається робоче місце (стілець зі столом, шафки для книг). Підлітки вже починають запрошувати гостей додому, так що слід передбачити додаткові сидячі місця: стільці, диван або пуфики.
4.Набори – «Растішка»
У процесі дорослішання дітей доведеться міняти елементи меблів, і не раз. Але виробники стали випускати колекції гарнітурів, які ростуть разом з господарем кімнати. Припустимо, висоту столу і стільця можна міняти по індивідуальним перевагам.
5. Матеріал виробів
Ідеальним вибором стануть дерев’яні комплекти, хоча вони й коштують недешево. Не завадить у продавців запитати гігієнічний сертифікат. У дитячій кімнаті не варто використовувати меблі нижче класу Е1, де випаровування фенолу, формальдегіду та інших шкідливих речовин низька, а число речовин що виділяється не здатне завдати шкоди дитячому організму.
Купуючи гарнітури для дітей у нас, ви можете бути впевненими, що повітря в кімнаті стане святим! У фарбах і лаках теж не повинні міститися токсичні речовини, а оббивка комплекту зобов’язана пропускати повітря, легко очищатися, не ковзати і бути гіпоалергенної.
6. Розумна планування простору
Варіанти розміщення меблів для дітей можуть бути різними. Наприклад, у вузькому приміщенні підійде стінка, розміщена з одного боку. Заслуговують уваги і багатофункціональні набори: стільці зі столом і навіси над стільницею. Двоярусні ліжка здатні вирішити питання розміщення двох дітей в кімнаті, а комплексні дитячі куточки вже містять в собі спальне місце, спортивну / ігрову зону і навіть робочий куточок.
7. Безпека понад усе
Перед тим як купити дитячі меблі, варто перевірити, щоб вони відповідали всім стандартам безпеки. Тоді можна не боятися залишити малюка в кімнаті одного, не бігаючи кожні 5 хвилин в дитячу, турбуючи дитину і себе.
8. Бажання маленької людини потрібно враховувати
Всі малюки мають свою думку з приводу будь-якого питання. Дозвольте дитині самостійно вибрати дизайн приміщення, виходячи із запропонованих вами варіантів. Тоді він стане дбайливіше ставитися до речей.
9. Функціональність меблів
Часто всередині куплених шаф залишається вільне місце. Спробуйте додати пару рівнів, змінити відстань між полицями. Виберіть мобільну шафу, яку можна буде в майбутньому легко переставити.
Меблі повинні відповідати зросту і віку дитини. Надмірно висока або, навпаки, низька конструкція – реальний шанс отримати порушення постави і викривлений хребет. Дитина мусить самостійно діставати до шафи. Бажано, щоб стілець регулювався по висоті, так як ноги повинні перебувати на підставці або твердо стояти на підлозі.
Пам’ятайте, що правильно підібраний меблевий комплект стане запорукою комфортного відпочинку і гармонійного психологічного і фізіологічного розвитку дитини.