Компанія Black  Red White є провідним виробником меблевої продукції у Європі, виробничі потужності якого включають у себе 21 підприємство на території Центральної та Східної Європи.  

На території Східної Європи виробнича група  Black  Red White представлена такими сучасними та потужними підприємствами як «Гербор-холдинг»,  «БРВ-Брест» (Республіка Білорусь) та «BRW-Україна”, які займають провідне місце серед виробників якісних корпусних меблів. На сьогоднішній день наше підприємство завоювало довіру сотень клієнтів не тільки на теренах Європи, але і колишнього СНД, Ми забезпечили робочими місцями більш як 10 000 співробітників , а  сумарна площа наших складських приміщень становить більш як 150 000 квадратних метрів. Ми представлені у широкому асортименті більш як у 2 000 меблевих салонів, що компактно розташовані на території більш як 20 країн світу.

вітальня селена

 

Підприємства BRW виробляють надзвичайно широкий асортимент корпусних меблів: меблі для спалень, віталень, прихожих, кухонь, молодіжні меблі, а також модульні (системні) меблі. Оскільки ми здійснюємо виробництво у величезних розмірах, то це дозволяє нам зменшити витрати та реалізовувати свою продукцію за низькими та широкодоступними цінами. Наші підприємства завдяки впровадженню сучасних технологій є екологічно безпечними. Поєднання актуальних трендів у дизайні із найновішими розробками дає нам у результаті функціональність та естетику одночасно. Найрізноманітніші модулі та набори дозволяють компонувати та розміщувати меблі на свій смак, створюючи неповторні та індивідуальні інтерє’ри, втілюючи різноманітні дизайнерські рішення та особистісні підходи.

 

Піклуючись про здоров’я своїх клієнтів ми використовуємо у технологічному процесі лише екологічно чисті та нешкідливі для людини матеріали. Уся меблева продукція, що реалізовується під нашим брендом, повністю сертифікована та відповідає загальноприйнятим стандартам і нормам. Багаторічний міжнародний досвід у виробництві та реалізації продукції, новітні технології та ретельний контроль за якістю меблів забезпечують нам чільне місце у своєму сегменті на світовому ринку меблевої продукції.

 

 

Ваша корзина