ОПЛАТА

Після надходження замовлення з Вами зв`яжеться наш менеджер для уточнення інформації. Для підтвердження замовлення потрібно внести завдаток в розмірі 10% від вартості товару. Після отримання і огляду товару Ви оплачуєте 90% залишкової вартості.

Оплату можна здійснити на картковий номер Приват банку або готівкою в магазині, що знаходиться за адресою м.Львів вул.Щирецька 36 ТВК Південний, ТЦ Карпати. Реквізити можна отримати на email або СМС.

У випадку відмови від замовлення більш ніж 3 доби завдаток не повертається.

 

 

 

 

 

ДОСТАВКА

 

Доставка меблів українського виробництва відбувається протягом 5-7днів при наявності на складі.

 

Доставка меблів польського виробництва 14-18 днів під замовлення

 

Всі меблі поставляються в розібраному вигляді в оригінальній картонній упаковці, скло в пінопласті.

 

Доставка меблів по м. Львові безкоштовно до під`їзду/ D інші міста такими службами доставки, як Нова Пошта та Інтайм. Можливий самовивіз зі складів компанії. Доставка за межі Львова транспортом компанії оплачується додатково в розмірі 14 грн за 1 км.

 

При отриманні товару обов`язково перевірте:

 

-чи немає пошкоджень на склі, дзеркалі, упакуванні;

 

-якщо при монтажі виявлено фабричний брак, деталі  не монтувати а дзвонити до нас ( монтована деталь безкоштовному обміну не підлягає). Обмін бракованих деталей відбувається протягом 7-14 днів з дня скарги.

 

Також по Львову можемо надати послугу професійного монтажу меблів. Ціну уточнюйте у менеджера.

 

До кожного комплекту меблів додається інструкція для самостійного збору. До навісних елементів на стіну потрібно уточняти комплектацію дюбелями.

 

 

 

ГАРАНТІЯ

 

Гарантія на всі меблі на нашому сайт 12 місяців з моменту отримання за умови правильної експлуатації. Для підтвердження гарантії зберігайте товарні чеки або договір та етикетки від меблів.

Всі результати пошуку