Helvetia

Фільтрувати


Показано один результат

МЕБЛІ HELVETIA У ЛЬВОВІ ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА

Облаштування сучасної та стильної оселі неможливе без наповнення її функціональними та якісними меблями. Пропонуючи Вам високоякісні та вишукані меблі від польського виробника Helvetia, ми пропонуємо широку кольорову палітру та модерне сучасне виконання, яке користується заслуженою популярністю не лише в Україні, але і у Західній Європі.

У асортименті нашого магазину широко представлено найкращі моделі віталень, спалень, кухонь, дитячих кімнат, які пропонуються як корпусними, так і модульними гарнітурами. Сучасні модульні системи – це конструктор для дорослих, який дозволяє створити інтер’єр своєї мрії, наповнити як малогабаритні квартири, так і квартири-студії, поєднуючи непоєднуване.  Вирішити проблему облаштування свого помешкання, при цьому зберігши максимальну практичність при мінімальному використанні площі квартири чи будинку, Вам допомужуть меблі Helvetia.

HELVETIA – ЗАВЖДИ ВИСОКА ЯКІСТЬ ЗА РОЗУМНУ ЦІНУ

Обираючи меблі від бренду Хелветія, Ви обираєте високоякісну продукцію, над створенням якої працювали кращі європейські дизайнери, вироблену на сучасному обладнанні з дотриманням усіх вимог та безпечну у використанні. Вироби виконані із першокласних матеріалів з використанням добірної фурнітури, що забезпечує довготривале використання меблів та їх практичність.  Усі вироби бренду сертифіковані, що підтверджує високий рівень якості та безпеки продукції.

МОДУЛЬНІ МЕБЛІ ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА ХЕЛВЕТІЯ

Придбати у Львові модульні системи та корпусні меблі бренду Helvetia можна у нашому магазині на тер. ТВК “Південний”, ТЦ “Карпати”, 2 пов.  Також на тер. магазину виставлені меблі інших польських та українських виробників: Black Red White та Gerbor. Ми пропонуємо найкращі умови для придбання та доставки недорогих та якісних меблів, які широко відомі як в Україні, так і у Західній Європі, за доступними цінами та у вражаючому асортименті.

Ваша корзина