Поради з догляду за полірованими меблями

Догляд за меблями

Ефектно відполіровані меблі не лише прикрашають інтер’єр, але й створюють атмосферу розкішного та доглянутого простору. Щоб зберегти її блиск і первозданну привабливість на довгі роки, важливо враховувати особливості догляду. У цій статті ми поділимося цінними порадами, які допоможуть вам зберегти неперевершену якість і глибокий блиск полірованих меблів, зробивши процес догляду ефективним і приємним.

Способи очищення полірованих меблів

Поради по догляду за полірованими меблямиЗмішайте у воді антистатик і будь-який шампунь. Потім змочіть цим розчином ганчірку і час від часу протирайте поверхню меблів. В результаті на такій поверхні більше не буде накопичуватися пил.

Змішайте вершкове масло і оцет. Змочіть цим розчином ганчірку і протріть поверхню меблів до блиску. В результаті на виробі з’явиться характерний блиск.

Цю ж процедуру можна повторити з реп’яховою олією. Після нанесення потрібно почистити меблі фланелевою ганчіркою, блиск буде ще кращим, ніж у попередньому випадку.

Цікавий спосіб – використання пива. Потрібно нагріти цей напій до кипіння, потім кинути в нього шматочок воску і перемішати. Після того, як розчин охолоне, потрібно змочити будь-яку тканину і протерти поверхню до тих пір, поки всі плями не зникнуть.

Для боротьби з плямами та брудом на полірованій поверхні також часто використовують чайні пакетики. Бажано використовувати його один раз. Потрібно вичавити всю воду з пакетика, покласти його на ганчірку і обертальними рухами втирати в поверхню. В кінці потрібно акуратно протерти меблі фланелевою ганчіркою.

Якщо необхідно освітлити поверхню, варто змішати розчинник, лляну олію та оцет, нанести його на губку і протерти поліровану поверхню. Нарешті, пройдіться по меблях м’якою тканиною.

Це далеко не всі можливі способи очищення полірованої поверхні. Крім використання підручних засобів, є можливість купити спеціальні засоби для чищення, але це обійдеться дорожче, та й одним чищенням справа не закінчиться, доведеться час від часу його повторювати.

Як доглядати за полірованими меблями 

Особливості догляду за полірованими меблями

Тільки регулярний і правильний догляд дозволить вам надовго забути про забруднення полірування. Слід дотримуватися наступних порад:

  1. Видаляючи плями з полірування, необхідно ретельно втирати обраний засіб, оскільки плями можуть глибоко в’їдатися.
  2. Якщо хтось у родині страждає на алергію, краще не купувати спеціальні засоби для чищення, а скористатися перерахованими вище способами.
  3. Поверхню таких меблів слід протирати тільки м’якими ганчірками.
  4. Якщо на меблях є нитки, пил з них слід видаляти м’якою щіткою.
  5. Щоб уникнути появи плям і розводів на меблях, не ставте на них гарячі прилади без підставки.
  6. Щоб меблі не тьмяніли, не протирайте їх засобами, що містять спирт.
  7. Поліровані меблі краще не ставити біля батарей.

Через деякий час використання ви можете помітити, що полірування потьмяніло. Щоб відновити колір, потрібно:

  • очистити поверхню від пилу і промити її;
  • зробити розчин зі скипидару, лляної олії, оцту;
  • добре розмістити всі елементи, змочити ватний тампон і протерти ним поверхню.

Натирайте швидко, щоб меблі нагрілися і відбулася хімічна реакція. Через деякий час ви помітите, що блиск повернувся.

Ваша корзина