Еволюція меблевої стінки та корпусних модульних меблів для вітальні

Корисні поради по облаштуванню кімнати

Затишку та комфорту у будь якому приміщенні надають меблі. Цей елемент інтер’єру пройшов довгу еволюцію та становлення протягом сотень років. Для нас вже стали звичними окремі гарнітури для дитячої кімнати, кабінету, кухні, спальні, вітальні чи передпокою. Сьогодні меблі виробляють як індивідуально на замовлення, так і великі промислові підприємства.

 

Історія застосування меблевої стінки

Проте сотні років тому в побуті використовували досить прості, проте функціональні предмети. В першу чергу облаштування житла відбувалося у відповідності до планування приміщення та його призначення. Полиці для посуду, лави нерідко закріплювалися у заглибини приміщень та були прототипом сучасних вбудованих меблів. Лави, які водночас могли виконувати функцію і ліжок, також могли бути як вбудованими, так і переносними. У ці часи меблі були доволі жорсткими, вони виконували більше функціональну місію, комфорт був на другому місці. Чільне місце у кожній хаті займала скриня. У ній зберігали найцінніші речі, за розмірами скрині визначали заможність сім’ї, рівень її добробуту та вагомості у тогочасному суспільстві. Зі збільшенням добробуту скриня не лише збільшувалася у розмірах, вона могла бути оздобленою різьбленням та кованими елементами. Тогочасні скрині можна порівняти із сучасними шафами чи гардеробними кімнатами. Самі шафи з’явилися у житті наших предків значно пізніше. І, звичайно, у ці часи не було величезних меблевих фабрик, предмети інтер’єру вироблялися народними умільцями.

З плином часу змінюються меблі, з’являються нові види для задоволення потреб населення, починає розвиватися промислове виробництво, меблі виробляють у різних стилях, з різних порід дерева, з найрізноманітнішим призначенням. Незмінним залишається лише те, що меблі покликані створити комфорт, зручність та затишок у помешканні людини.

 

Сучасні меблеві стінки

Меблеві стінки у такому вигляді, як ми їх звикли бачити, з’явилися не так давно. Проте одразу зайняли своє місце у інтер’єрах помешкань завдяки хорошій місткості. Там було місце не лише для одягу, але і для посуду, і для взуття, і для інших необхідних у щоденному побуті речей. У ХХ столітті такі меблеві гарнітури займали своє місце у вітальні кожної оселі не зважаючи ні на які дефіцити, багаторічні черги та інші проблеми з придбанням цього чуда радянського промислового виробництва. Там не було найменшого натяку на індивідуальність чи оригінальність.

 

Модульні меблі для вітальні

З плином часу на зміну громіздким стінкам прийшли більш сучасні та мобільні модульні меблі. Вони швидко завоювали прихильність на ринку меблів завдяки своїй функціональності та зручності. Модульні системи-трансформери  дозволяють у звичний інтер’єр внести зміни без зайвих фінансових затрат завдяки своїй простоті та мобільності. Ніби однакові системи у різних приміщеннях виглядають зовсім по іншому завдяки тому, що кожен розміщує їх на свій смак та додає у інтер’єр додаткові елементи, що робить його унікальним та неповторним.  

З часом змінився і матеріал для виробництва меблів. Якщо колись предмети тогочасного інтер’єру майстри робили з масиву дерева, то сьогодні меблі на ринку представлені не лише з дерева, ДСП, ДВП та МДФ. Завдяки тенденціям у світовій моді є меблі ковані, з скляними елементами. Що ж стосується авторських меблів, то тут все залежить від побажань замовника та польоту фантазії дизайнера. Абсолютно унікальні та неповторні роботи нададуть найпростішому помешканню неповторності, витонченості та краси.Ваша корзина