Поради, як позбутися безладу в передпокої

Корисні поради по облаштуванню кімнати

Передпокій – це перше, що бачать гості, коли заходять у вашу оселю. Тому не варто тримати його в безладі. У нашій статті – поради, як його позбутися.

1. Приберіть абсолютно все, що повинно зберігатися в іншому місці

Передпокій – не найбільша кімната в будинку, тому не варто зберігати там непотрібні речі. Для велосипедів, валіз тощо використовуйте комору або пошукайте альтернативні варіанти зберігання.

2. Виділіть окреме місце для зберігання рукавичок, шарфів і шапок

Як зберігати сумки в передпокої?І переконайтеся, що ваші рідні будуть прибирати все в потрібне місце. Так ви не тільки позбудетеся безладу, але й заощадите час на пошуки потрібних речей.

3. Не зберігайте сумки на видному місці

Навряд чи ви міняєте сумки щодня. Покладіть ті, які ви не носите з собою, у шафу. Якщо місця мало, зберігайте сумки як матрьошки, використовуйте вішалки або внутрішню сторону дверей шафи.

4. Приберіть подалі дитячі рюкзаки та іграшки

Діти – головне джерело безладу в домі. Якщо ви не хочете спотикатися об залишені іграшки, подумайте, де ще можна зберігати відерця з пісочниці, машинки тощо. Якщо немає інших варіантів, окрім передпокою, організуйте підвісні ящики або зберігання в шухлядах.

5. Організуйте зберігання взуття

Зберігання взуття в передпокоїТумба для взуття. Хоча вони спеціально призначені для взуття, не всі господині люблять ці меблі. Не всі галошниці зручні, але все ж є такі, які виглядають презентабельно і в них поміщається багато пар. Добре в них те, що вони неглибокі, тому їх можна поставити практично в будь-якому передпокої – вони стануть навіть в найменшому. Аргументів “за” придбання досить багато:

  • вони не займають багато місця
  • виглядають акуратно
  • легко відкривається
  • зручні у використанні – відкриваєте дверцята і все взуття на виду і в легкому доступі.

Тумбочки з розсувними дверцятами або висувними шухлядами. Раніше в передпокоях багатьох людей стояли тумби для взуття, зараз їх замінили взуттєві стелажі та відкриті полиці. Тим часом, така довга і містка тумба була зручна ще й тим, що на ній можна було сидіти.

У шафі. Якщо в передпокої є шафа, то для взуття можна виділити бічне відділення з полицями або поставити його знизу просто так або в ящиках. У шафу поміщається багато взуття, але проблема в тому, що сама шафа підходить не у всіх передпокоях.

Підставки та підлогові тумби. В крайньому випадку, якщо місця дуже мало, а сім’я невелика, то можна поставити в передпокої підставку або стелаж для взуття. У самому низу краще поставити піддон. Пісок і бруд з лотка легше прибирати, а зберігання більш компактне.

У взуттєвих коробках і контейнерах. Коробки можна ставити одна на одну. Також, якщо вони однакового розміру, це виглядає акуратно. У спеціальних прозорих контейнерах можна з першого погляду побачити, де лежить взуття. А можна пристосувати звичайні взуттєві коробки, обклеївши їх тим же папером або тканиною. Загальний вигляд однотонних коробок буде красивим. Коробки можна розмістити в тумбочці, в шафі, на відкритих полицях і на стелажах.

Ваша корзина