Зонування кімнати за допомогою шафи

Корисні поради по облаштуванню кімнати

Зонування житлового простору робить його більш комфортним. Поділ кімнати шафою – це прекрасний спосіб облаштувати різні зони в одній кімнаті, створивши затишок і зручність. Часто це затребуване в однокімнатній квартирі або студії. Адже шафа не тільки допоможе розділити кімнату на функціональні зони, а й стане чудовим місцем для зберігання речей.

Як розділити кімнату за допомогою шафиШафи для розмежування простору можна застосовувати в різних приміщеннях та інтер’єрах будь-якого стилю, головне – вони мають пасувати до стилістичного і колірного рішення. У цій статті ми розглянемо, як вибрати відповідну шафу для дому з урахуванням того, в якій кімнаті її буде встановлено.

Яка шафа підійде для поділу різних кімнат

Залежно від приміщення, для якого підбирається шафа, вона може мати різні розміри, форму і стиль. Розглянемо варіанти:

Шафа для зонування кухні-їдальні

Для поділу зони кухні та їдальні шафа може бути виконана у вигляді стелажа або корпусних меблів з відкритими або закритими полицями. Підійде також шафа-купе, яка може мати дзеркальні або скляні двері. Вона має бути досить місткою для зберігання посуду, кухонного начиння і продуктів. Модель шафи може бути прямою, кутовою або П-подібною – залежно від планування і розміру приміщення. Розміри шафи для кухні-їдальні теж залежать від площі приміщення і кількості членів сім’ї.

Шафа для поділу вітальні

Тут підійдуть шафи, виконані в різних стилях і моделях відповідно до дизайну інтер’єру та вподобань замовника. Наприклад, це може бути класична шафа з розпашними дверцятами, сучасна шафа-купе, стелаж або модульна система зберігання. Форма шафи можлива прямокутна, квадратна або нестандартна. Також шафа може мати багато секцій різного розміру для зручності та ефективного використання простору вітальні. Розміри та вигляд фасаду шафи для вітальні залежать від того, які речі планується в ній зберігати: відділи для одягу роблять із непрозорими дверцятами, а секції для книжок, сувенірів і гарного посуду зазвичай мають скляні дверцята і можуть бути меншими за глибиною.

Шафа для зонування дитячої

Кімнату дитини можна розділити на зони для ігор і сну корпусною шафою у вигляді стелажа або звичайною, з розпашними дверима. Підійде і шафа-купе з дзеркальними дверима. Вона розділить кімнату на зони для сну і навчання, забезпечить додатковий простір для зберігання іграшок та одягу, а також візуально зробить кімнату більшою. Модель може бути як прямою, так і кутовою – головне, щоб вона підходила до планування приміщення і забезпечувала поділ простору. За формою шафа може бути прямокутною, квадратною, Г-подібною або нестандартною. Шафи для дитячої зазвичай пофарбовані в яскраві кольори, можуть бути декоровані візерунком або малюнками. Розміри шафи підбираються індивідуально, залежно від віку і потреб дітей.

Обираємо шафу для зонування кімнатШафа для поділу спальні

Поділ спальні допомагає створити приватний простір, а також організувати зберігання речей. Шафа може мати вигляд стелажа і розділяти зони для сну і відпочинку. Або бути повноцінною шафою, що відокремлює зону сну від частини кімнати, яка служить гардеробною. За формою шафа може бути прямою або Г-подібною, мати дзеркальні фасади, звернені всередину міні-гардеробної, або ж дзеркалами може бути оздоблена стінка, що виходить у бік спальної зони.

Шафа замість стіни між передпокоєм і вітальнею

У квартирах, де передпокій об’єднаний з вітальнею, можна відокремити вхідну зону від решти простору стелажем з відкритими полицями. А можна вибрати шафу з орними або розсувними дверима, яка виконуватиме роль повноцінної стіни. І заразом слугуватиме місцем для зберігання речей та одягу. Розміри і стиль шафи мають відповідати загальному дизайну інтер’єру. При цьому вона може бути звернена до дверей стороною не тільки з дверцятами, а й бути повністю або частково з відкритим фасадом. Зі зворотного боку, зверненого до вітальні, глуху стіну шафи можна обклеїти шпалерами або пофарбувати в тон стін вітальні, оббити або задрапірувати тканиною (наприклад, тією самою, що й штори). Або це може бути двостороння шафа-перегородка. Такі шафи стають дедалі популярнішими.

Поділ кімнати за допомогою шафи – одне з найкращих рішень оптимізувати простір і зробити інтер’єр затишним. При виборі готового виробу слід враховувати його розміри, стиль і функціональність. А при замовленні наш фахівець запропонує варіанти, щоб шафа поєднувалася з інтер’єром і гармонійно вписувалася в приміщення.

Ваша корзина