Догляд за корпусними меблями

Догляд за меблями, Меблі

Обираючи меблі для дому, ми ретельно перевіряємо їхню надійність, якість та довговічність, перевіряємо наявність сертифікату та гарантійного терміну експлуатації. Та при цьому всі виробники наголошують, що термін експлуатації меблів прямопропорційно залежить від правильного догляду за меблями. Тому для тривалого користування корпусними меблями необхідно дотримуватись декількох простих правил. Вони не важкі, проте вимагають регулярності у виконанні.

Волога – основна небезпека для корпусних меблів

Оскільки корпусні меблі виготовляють із матеріалів на основі деревини, або безпосередньо із дерева, вони швидко деформуються та пошкоджуються при потраплянні на поверхню вологи. Тому не варто здійснювати вологе прибирання на поверхнях меблів, краще використати суху серветку чи ганчірку.

Ще слід акцентувати увагу на тому, що обираючи засіб для догляду за меблями, слід обрати виключно той засіб, який можна використовувати саме для цієї поверхні. Адже хімічний склад засобу створений таким чином, що він найбільш безпечний та бережливий до тієї поверхні, яку рекомендує виробник. Якщо невдало використати засіб для догляду за меблями, то прибирання закінчиться появою небажаних плям чи навіть безпосереднім пошкодженням поверхні.

Якщо ж з’явилися небажані плями чи забруднення поверхні, то слід негайно їх видалити, адже дерев’яна поверхня вбирає вологу. Також корпусні меблі BRW слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та розміщувати їх на безпечній відстані від батареї та іншого можливого джерела тепла, для запобігання всихання деревини та появи тріщин або плям. А ще від спеки може зазнати пошкоджень і меблева фурнітура.

Догляд за внутрішніми поверхнями корпусних меблів

Також не слід забувати і про внутрішній стан корпусних меблів. При появі неприємних небажаних запахів слід ретельно прибрати у шафі та використати для видалення запаху ароматизовані спеціальні засоби або звичайне ароматизоване мило чи мішечок із травами. Найчастіше використовують ароматизовані саше, які можна придбати у спеціалізованих магазинах.

Здійснюючи генеральне прибирання один раз у рік, підтримуючи регулярно елементарний порядок у шафах та тумбочках та проводячи щомісячно звичайний догляд, Ви збережете свої меблі та продовжите їхній вік надовго.

Ваша корзина