Новорічний декор для дому

Меблі

Під час зимових свят новорічний декор відіграє важливе значення для людей.  Це час чарівництва і казки, коли кожен може хоч ненадовго повернутися в дитинство: за вікном тріщить мороз, тато приносить додому велику пухнасту ялинку, а мама готує святкову вечерю. Тому дуже важливо створити в будинку відповідну атмосферу за допомогою різних прикрас.

Ялинкові іграшки, гірлянди, носочки для подарунків, різдвяні вінки, штучні сосни і ялини – невід’ємні атрибути новорічних свят. Вони не тільки зроблять приміщення затишним, але і створять святковий настрій. Підбір подібних аксесуарів досить трудомісткий процес, але результат цього вартий.

Новорічний декор – це сукупність тематичних виробів, призначених для певних подій. Ще пару десятків років назад кращими новорічними прикраси вважалися однотипні скляні кульки, гірлянда у вигляді супутників і червона зірка для верхівки ялинки. Сьогодні вибір такої продукції надзвичайно різноманітний.

Види новорічного декору

Перед придбанням святкових прикрас покупець повинен добре орієнтуватися в асортименті такого товару.

 

  • Штучні ялинки і сосни
  • Ялинкові композиції
  • Ялинкові іграшки
  • Світлодіодні гірлянди
  • Різдвяні вінки
  • Декоративні гірлянди
  • Декор під ялинку

 

Перед зимовими святами люди дуже поспішають: покупка подарунків, пошук нових ідей для застілля і звичайно ж придбання прикрас. Але не всі розуміють як вибрати якісні аксесуари і не витратити гроші даремно. Передчуття і очікування свята можуть бути не менш приємними ніж саме святкування. І, звичайно, прикрашання квартири святковими елементами додає в будинок атмосферу передноворічного чарівництва. Однак, існує кілька нюансів, які необхідно враховувати, щоб інтер’єр вашого будинку був не просто новорічним, а й гармонійним:

Якщо у вашому розпорядженні невелика кімната, ні в якому разі не переборщіть з прикрасами. Продумайте все до дрібниць. Нехай у вільному кутку розміститься невелика ялинка, для вікон можна використовувати трафарети зі штучним снігом або спеціальні наклейки, а на стіл помістіть одну продуману композицію з шишок і свічок. Корисно буде використовувати вертикальні поверхні – на двері можна повісити різдвяні вінки, а на стіни – декоративні новорічні наклейки або адвент-календар.

Для прикраси ялинки рекомендується використовувати класичні колірні поєднання. Не варто поєднувати більше 3-4 кольорів.

Дотримуйтеся єдиного стильового рішення. Класичний європейський декор не буде поєднуватися з китайськими паперовими ліхтариками, а сканді-декор з його мінімалізмом і білизною не сприймає різнокольорових блискучих прикрас.

 

Найпоширенішими прикрасами традиційно є гірлянди і ялинкові іграшки. У передноворічний час вони зустрічаються на кожному кроці. Магазини просто кишать різнокольоровими кульками, сніговиками, звірятками та ін. Але, незважаючи на різноманітність, потрібно звертати увагу на якість. Існує кілька нюансів, які слід враховувати при покупці. Новий рік – сімейне свято. Батьки хочуть зробити приємне своїм дітям і створити в будинку атмосферу, наближену до казкової. Однак, не варто забувати, що «квіти життя» дуже гіперактивні, особливо в малому віці. Домашні тварини також не упустять можливості пограти з ялинковими кульками. Тому скляні іграшки для ялинки в квартирі з дітьми або їх улюбленцями – не найкращий варіант. В такому випадку підійдуть вироби з пінопласту або ниток.

Ще більш ретельно потрібно вибирати гірлянди і ліхтарики. Вони безпосередньо пов’язані з електричним струмом, тому використання неякісного пристрою може призвести до ураження електричним струмом або пожежі. Вибирати такі вироби потрібно не тільки за зовнішнім виглядом, а також враховувати технічні характеристики і довгостроковість експлуатації. Якісна гірлянда не відтворює неприємного запаху і зайвих звуків. При частому і тривалому використанні вона не повинна перегріватися.

Існує таке поняття як «еко – іграшки». Вони з’явилися відносно недавно, але вже встигли стати популярними в багатьох країнах. Коштують такі прикраси на порядок дорожче звичайних, але зате не містять шкідливих хімічних елементів. Тому при виборі різдвяного декору потрібно враховувати не тільки естетику, а й якість. Важливо пам’ятати, що у прикраси будинку необхідно вкладати душу. У сезон свят активні користувачі форумів обговорюють вибір новорічного і різдвяного декору та залишають велику кількість відгуків. Однак, слід пам’ятати, що краса – це звичайно важливий фактор, але якість і безпека завжди повинні залишатися на першому місці. 

 

 

 

 

 

 

Ваша корзина