Переваги ліжка з підйомним механізмом

Меблі

Найважливішу роль у інтер’єрі спальної кімнати виконує ліжко. Воно слугує не лише для сну в нічну пору доби, а й для відпочинку вдень. Деколи воно може заміняти робоче місце або куточок для читання. Крім цього, ліжко є ключовим елементом загальної обстановки спальні. Відповідно до його розміру та місця розташування зазвичай облаштовуються інші предмети обстановки, а саме приліжкові тумби, шафа, туалетний столик тощо.

Незалежно від того, великою чи малою за площею є спальня, в ній неодмінно повинно бути ліжко. Тоді, як з облаштуванням інтер’єру просторних приміщень питань не виникає, створення зручного інтер’єру менших за розміром кімнат потребує значних зусиль та кмітливості. Саме тому дизайнери вигадали меблі-трансформери, здатні одночасно виконувати відразу декілька функцій. Більшість сучасних моделей такого гарнітуру вирізняються привабливим виглядом та надзвичайною компактністю. В цій статті ми розповімо детальніше про ліжка з підйомним механізмом та їхні основні переваги.

Підйомний механізм В чому плюси використання таких меблів

  1. Внутрішня частина ліжка з підйомним механізмом являє собою нішу, розмір якої відповідає розміру матраца. Наявного в цій ніші місця цілком достатньо для зберігання постільної білизни, одягу або різних дрібниць.
  2. Принцип роботи механізму полягає у тому, що для підйому верхньої частини ліжка не доведеться докладати жодних зусиль. Впоратись з складанням та розкладанням спального місця зможе навіть дитина.
  3. Компактний розмір ліжка дозволяє зберегти більш вільного місця у спальній кімнаті. На відміну від моделей ліжок з висувними тумбами, внутрішня ніша не потребує додаткового місця при використанні.
  4. Конструкція ліжок такого типу передбачає щільний контакт між каркасом та рухомою частиною. Більшість моделей не мають ніжок, завдяки чому під ліжком не збиратиметься пил.

 Якого розміру бувають двоспальні ліжка з підйомним механізмом

Сучасний асортимент меблів для спальні включає у себе широке різноманіття варіантів. Найчастіше обирають ліжка розміром 140х200, 160х200 або 180х200 см. Деякі бренди пропонують можливість виготовлення ліжок з підйомним механізмом на замовлення. Скористатись нею може дозволити собі далеко не кожен, оскільки вартість такого виробу значно перевищує ціну за ліжка стандартних розмірів. Проте якщо ваша спальня має особливе планування або ж якщо за допомогою меблів ви хотіли б приховати недоліки інтер’єру чи, навпаки, підкреслити його переваги, то дизайнерське ліжко – це найкращий вибір.

Ваша корзина