ВИБИРАЄМО КОМОД ТА ТУМБУ

Меблі

Житло сучасної людини складно собі уявити без таких функціональних та зручних меблів, як комоди чи тумби. Вони являють собою універсальні предмети інтер’єру, здатні гармонійно доповнити дизайн практично будь-якого приміщення.

Призначення такого типу меблів полягає від того, де саме вони розміщені. У спальній кімнаті комоди та тумби використовуються для зберігання постільної білизни та одягу, в робочому кабінеті – для розміщення документів та іншого офісного приладдя, а у дитячій кімнаті чудово грають роль системи збереження різноманітних іграшок та книг. Саме тому при виборі цих меблів слід враховувати місце їх майбутнього розміщення та функції, які їм доведеться виконувати.

Як вибрати комод?

Види комодів

Здобутки індустрії виготовлення меблів дозволяють класифікувати комоди за цілим списком критерій, одними з якого є їхній розмір та конструкція. Цей тип меблів може бути представлений у різних моделях, зокрема у таких, як:

– Класичний довгий комод. Його розміри можуть варіюватись, тож цілком реально підібрати підходящий і для простих, і для малогабаритних приміщень варіант. Такі меблі є дуже компактними та місткими, можуть мати багато полиць та шухляд з відділеннями для різних речей.

– Комод-вітрина. Своїм виглядом він дуже подібний до серванту, оскільки має безліч відповідних місць для розміщення посуду та різних крихких речей. Частіше всього такі комоди розміщують у вітальнях чи на кухні.

– Комод з дзеркалом. Здатен виконувати не лише своє основне призначення – розміщувати одяг та дрібні речі, а й візуально збільшувати простір за допомогою дзеркала. Саме тому такі меблі ідеально підійдуть для невеликих на площею кімнат. Традиційно місцем його розташування у будинку є спальня або вітальня.

– Комод-трансформер. Класична за виглядом шафа здатна перетворитись у столик, підставку для телевізора, трюмо чи у будь-яке інше додаткове пристосування для комфортної експлуатації. Перевагами такого типу меблів є функціональність, практичність та компактність.

Різноманіття сировини, яку використовують для виготовлення комодів та тумб, також є дуже великим. Найбільш поширеними є деревина, ДСП, МДФ, а також ротанг та пластик. Деревина є однією з найбільш надійних та довговічних, тоді як вироби з ротангу вирізняються своєю легкістю та привабливим зовнішнім виглядом. ДСП та МДФ – одні з найбільш доступних та недорогих матеріалів, що є вагомою причиною їхньої популярності. Рідше для виготовлення тумб та комодів використовують пластик, оскільки попри всі свої переваги він досить недовговічний та уступає всім іншим матеріалам по критерію краси.

Конструкція

Чим більше – тим краще! В даному випадку це стосується кількості ящиків, яка може варіюватись у залежності від розміру та моделі комода чи тумби. Класичною моделлю є 4 або 5 розміщених одна під одною полиць на роликових або кулькових направляючих. Перший механізм кріплення за умови наявності гумових коліщаток є практично беззвучним та надійним, і другий, в свою чергу, також здатен витримувати велике навантаження.

Якщо Ви хочете купити комод у Львові – завітайте в ТВК Південний, ТЦ Карпати. Тут ви знайдете фірмовий салон Black Red White. Найбільший асортимент товарів від європейських та українських брендів та зручна доставка по всій Україні залишать Вас задоволеними своєю покупкою.

Ваша корзина