Вибираємо книжкову шафу

Меблі

Хто ж з нас не мріяв у дитинстві потрапити у велику бібліотеку з безліччю різних книг, від найдавніших, які вже хоч і пошарпані і пропахлі пилом, але все ж не втратили свого магічного чарівності до найновіших, які тільки що вийшли з друку. У всякому разі у мене ці уяви завжди захоплювали дух, і бажання мати в своєму будинку власну бібліотеку нікуди не зникло. Але оскільки хороша бібліотека коштує не малих грошей, то як альтернативу можна розглянути книжкові шафи інтернет-магазину brw-lviv.com.ua, наприклад, ось такі. Інтернет-магазин пропонує різні варіанти книжкових шаф з ДСП та МДФ, як для офісу, так і для особистого домашнього кабінету.

 

Робимо ставку на оригінальність

Коли люди розмірковують над покупкою стелажа, часто він асоціюється у них з деревом. Нічого подібного. На ринку є багато альтернатив, з урахуванням ваших потреб і смаків. Якщо ваші приміщення оформлені в більш сучасному стилі, ви можете вибирати між склом, сталлю, а також пластиком. Ці матеріали безумовно пожвавлять ваше приміщення, тим самим створюючи оригінальність.

Асиметрія відмінно підходить для декору сучасних інтер’єрів, отже, на ринку ви можете зустріти книжкові полиці, які складаються з окремих елементів, що становлять частину вашої головоломки. Ви самі можете створювати цікаві візерунки, що складаються в довільні проміжки один від одного і різних конфігурацій. Це ви вирішуєте, де хочете поліпшити, де розширити, а де зробити вузькі полки. Чи хочете ви їх встановити поруч один з одним, або може навпаки подалі одну від одної. В кінцевому рахунку вирішуєте ви.

Книжкова шафа може бути іншого кольору, ніж, наприклад, шафа, яка стоїть поруч з ним. Приміщення придбає таким чином цікавого і інтригуючого характеру. Важливо також, щоб він відповідав вашому інтер’єру, а колір меблів не повинен бути завжди один і той же.

 

Ставка на функціональність

Вибір вашого стелажа повинен також в значній мірі залежати від його функціональності. Маючи обмежений простір, ви повинні знайти таке рішення, яке допоможе вам добре все облаштувати.

Якщо у вас є побоювання щодо того, що ваші меблі будуть виглядати занадто масивно, ви можете підібрати в нашому магазині такий книжковий стелаж, який придасть кімнаті трохи легкості. Ідеальним способом буде створення ніші з дзеркалом або її оформлення контрастними або кольоровими дверцятами. Все залежить від вас самих і вашої творчості.

У разі, якщо у вас є більше місця в квартирі, придбання стелажів – це хороша ідея, і корисний предмет меблів. У будинку любителя літератури це положення виконується в обов’язковому порядку. Тому якщо ви є книжковим фанатом, обов’язково подумайте про власний куточок для читання. Домашня бібліотека гарантує зручність, а стелаж для книг виділить бажаний простір. Пам’ятайте ще й про висвітлення. Домашня кімната для читання, не буває без хорошого світла.

 

Книжкові шафи для дитячих кімнат

Крім стильного дизайну, який впишеться в будь-який інтер’єр, виконаний в стилі класика, модерн або мінімалізм, вас порадує можливість відкоригувати вибрану вами модель під свої переваги. Наприклад, якщо ви не любите часто робити прибирання в своєму кабінеті або у вас просто не вистачає часу на це, то вам дійсно підійде книжкова шафа зі скляними дверцятами. Для невеликих кабінетів підійдуть вузькі шафи, які не займатимуть половину площі, і ви зможете відчути свободу рухів. Якщо ж потрібна шафа для дитячої кімнати, то тут, швидше за все, варто віддати перевагу економ варіанту з ламінованого ДСП. Вибравши її, ви не станете так сильно турбуватися через вартість, якщо ваша дитина її трохи прикрасить і надряпає гострим предметом домашнього улюбленця, а може розмалює фарбами, оскільки діти дуже енергійні і мають багату фантазію.

У будь-якому випадку, якщо у вас є мрія обзавестися власною бібліотекою або у вас накопичилося достатньо книг, які не поміщаються в шафові полички, то варто почати з невеликої книжкової шафи, а з часом, цілком можливо, ви зберете в книжковому еквіваленті цілу бібліотеку, а там дивись, для приміщення і обладнання знайдуться кошти і можливості.

Ваша корзина