Вибираємо крісло для вітальні

Меблі

Як приємно після втомливого робочого дня провести час із родиною за чашкою запашного чаю обговорюючи важливі (і не зовсім важливі) події дня, що минає, та складаючи плани на майбутнє. Найчастіше сімейні посиденьки влаштовуються у вітальні, адже, як правило, це найбільше приміщення у будинку чи квартирі. Тому зручно та затишно вмебльоване приміщення навіває сімейну атмосферу та спонукає до задушевних розмов. Немаловажливу роль у цьому відіграє і такий елемент інтер’єру як крісло у вітальні. Адже воно повинно бути водночас і зручним, і якісним, і доповнювати загальний стиль приміщення. Насправді вибір цього предмету інтер’єру надзвичайно широкий на сьогоднішній день, проте у ньому варто зорієнтуватися і обрати те, що прослужить Вам багато років, радуючи око.

 

Вибираємо основу для крісла

Довговічність та надійність виробу в значній мірі залежить від каркасу. Тому варто одразу визначитися який каркас Вас зацікавить: дерев’яний чи металевий, який доволі екологічний та надійний, чи з МДФ або ДСП, який менш надійний, проте дешевший. Сучасні виробники часто компонують і роблять комбіновані каркаси, які поєднують у собі найкращі якості використаних матеріалів та здешевлюють вартість виробу.

 

Наповнювач крісла: поролон, синтепон чи пінополіуретан

Важливу роль у довговічності та зручності крісла відіграє його наповнювач. Поролон, синтепон та пінополіуретан на сьогоднішній день є найбільш поширеним матеріалом у цьому сегменті. Обираючи дешевий виріб із поролоном усередині слід пам’ятати, що він недовговічний та з часом досить швидко втрачає пружність та здатність відновлювати втрачені форми. Так само і синтепон згодом збивається в окремо взятих місцях та не тримає форму. Найбільш оптимальним варіантом буде зупинити свій вибір на пінополіуритані, який чудово зберігає як пружність, так і здатність тримати форму.

 

Вибір матеріалу обшивки крісла

Наступний показник – це те, на що ми звертаємо увагу при першому погляді – матеріал обшивки. Тут потрібно звернути увагу не лише на якість та довговічність, але і на смак господаря, розміри приміщення і загальний стиль вітальні. Адже обшивка може бути із натуральної шкіри, шкірзамінника, велюрова, вельветова та ще із безліччю різноманітних назв та фактур, кольорів та відтінків. Звичайно, крісло із натуральної шкіри прослужить довго, такий матеріал простий у догляді, проте його вартість говорить сама за себе. Шкірзамінник теж непоганий варіант, проте з часом він тріскається і треба бути готовим до реставрації таких меблів. Тканина ж буває найрізноманітніших кольорів, текстур та категорій. Чим вища категорія тканини, тим краща якість та більша ціна. Тканина високої категорій доволі щільна, довговічна та проста у догляді.

 

ПІдбираємо стиль крісла для вітальні

Обираючи стиль та форму крісла у першу чергу орієнтуються на загальний стиль приміщення, вподобання господаря та зручність у користуванні. Крісло може бути як зручної анатомічної форми, так і вишукане класичне, виконане у стилі лофт чи крісло-кокон із ротангу або крісло у японському стилі. Якщо ж вам потрібні додаткові спальні місця варто звернути увагу на розкладні крісла, які прості у користуванні та достатньо привабливі зовні. Проте обираючи форму та розмір крісла не забувайте про його зручність та комфорт. Коли людина сидить, кут між підлогою та зігнутими колінами повинен бути приблизно 90 градусів, крісло не повинно бути завузьким, чи навпаки, надто широким. Сідаючи у крісло, Ви маєте відчувати комфорт, затишок та зручність. Виходячи із розмірів вітальні і обирають розмір крісла. У невеличкій кімнаті недоречно виглядатимуть великі громіздкі меблі. Якщо ж дозволяє площа приміщення можна обрати два крісла та чайний або кавовий столик і створити у вітальні затишний та комфортний куточок для посиденьок із коліжанкою чи романтичного спілкування із коханою людиною.  Добре продуманий та виважений вибір крісла може принести Вам у майбутньому незабутні враження, і, що немаловажливо, прослужити багато років.   

Ваша корзина