Використання вільної стіни над диваном

Меблі

У кожній оселі є її серце, місце, де збирається сім’я, родина, куди із задоволенням приходять друзі та знайомі. Як правило, таким місцем є вітальня. Тому господарі намагаються зробити її максимально комфортною, відповідно до їхнього стилю життя, зручною та затишною. Переступаючи поріг вітальні бачиш відображення стилю життя господарів, їхні вподобання та смаки. Найчастіше чільне місце у вітальні займає диван, який може розміщуватися як під стіною, так і зонувати приміщення на різні простори, у кожного з яких своє призначення. Щоб зробити кімнату більш стильною та сучасною, затишною та домашньою, вишуканою та елегантною використовують не лише меблі. Чільне місце у дизайні вітальні займає декорування вільної стіни над диваном. Вдало підібраний декор чи ефектно розміщені предмети створять неповторний та індивідуальний інтер’єр вітальні та підкреслять загальний стиль вашого помешкання.

 

Як облаштувати стіну над диваном

Стіну над диваном облаштовують під стиль вітальні та всієї оселі. Якщо бажаєте створити затишний сімейний куточок стіну декорують сімейними фотографіями, фотографіями предків. Вони можуть бути різного розміру та розміщені асиметрично, а можна розташувати їх у геометрично правильну фігуру. Проте не завжди стіну декорують родинними знімками. Часто для цього використовують фото відомих людей, своїх кумирів, їхні постери. Такі зображення можуть бути як кольоровими, так і чорно-білими. Головне, врахувати колір стіни щоб зображення не зливалися з нею, а виглядали гармонійно та вишукано. Особливого стилю нададуть кімнаті монохромні знімки чи ретро фотографії, які наповнені певною чарівністю. Також через фотографії можна показати своє захоплення, хобі.  Мода, спорт, кулінарія, подорожі… Тут пререлік безкінечний. Любителі подорожей можуть розглянути як варіант декору над диваном географічну карту. Це може бути яскрава сучасна карта із відзначеними місцями, де ви побували, а може бути вінтажна карта одного відтінку із старовинними написами.

 

Духу вінтажності та старовини кімнаті надасть розміщення над диваном старовинного посуду, посуду з етнічними мотивами. Тарілки можна розміщувати на поличках, в ніші чи просто розвісити над диваном як в строго геометричному порядку, так і хаотично. Вони можуть бути різного розміру та конфігурації, різних кольорів чи монохромні, тематично об’єднані чи на різну тематику.

 

Розміщення картин та фото над диваном

Класика- це розміщення на стіні над диваном картини. Як і фото, картина може бути одна велика, а може бути більше менших картин. Чи це оригінальний витвір сучасного мистецтва, чи репродукція відомого художника, картина на стіні неодмінно підкреслить вашу статусність та відобразить індивідуальність.

Сучасні вітальні часто декорують дзеркалами чи великим годинником. Це не лише декор, але він несе і практичне навантаження. Величезний годинник на всю стіну показуватиме час, який можна побачити з різних куточків помешкання. Дзеркало у вітальні з практичної точки зору не лише показуватиме наше відображення, але візуально збільшуватиме приміщення, наповнюватиме його додатковим світлом та блиском.

Часто над диваном створюють багатофункціональну нішу яку декорують відповідно до інтер’єру вітальні та розміщують там різноманітні предмети, що доповнюватимуть загальний стиль кімнати та надаватимуть їй певної елегантності та розкішності. Також можна на стіні розмістити полички для милих дрібничок не переобтяжуючи її нішею.

У сучасних інтер’єрах дизайнери часто виділяють стіну позаду дивану за допомогою фактурних шпалер, фотошпалер, декоративних штукатурок, цегляної кладки чи просто виграють на контрасті кольору стін у кімнаті. Зазвичай такий декор використовують люди, які надають перевагу простоті та зручності.

І, звичайно, поєднання різних способів декору стіни наповнить помешкання різноманітністю та покаже ваш неординарний підхід до дизайну оселі. Поєднання світильників та дзеркал чи дизайнерського килима, головне, щоб простір над диваном не став простором для незрозумілого начиння.

 

Ваша корзина