Як розмістити взуття у прихожій

Меблі

Переступаючи поріг свого будинку, кожен мріє зануритися в атмосферу затишку і домашнього тепла. Але це не завжди вдається повною мірою. На жаль, дуже часто роздратування викликає велика кількість взуття, вибудувана численними рядами в передпокої. Який метод його зберігання кращий, щоб не захаращувати простір?

Найпопулярніші системи зберігання

Виявляється, зробити це зовсім нескладно – необхідна лише правильна організація зберігання взуття.

Взуттєвниці – меблеві конструкції, спеціально призначені для компактного розміщення взуття. Сучасний меблевий ринок представляє широкий вибір моделей різного об’єму і всіляких стилів дизайну. Залежно від конструкції, вони виконуються у вигляді підставок, полиць, тумбочок, комодів і навіть цілих шаф.

 

Відсіки в шафах

Шафа-купе – найбільш популярний елемент інтер’єру передпокою. Її внутрішній простір передбачає відсіки для зберігання взуття, як правило, в нижній частині конструкції.

Ті, хто вважав за краще купити шафу-купе в передпокій, безсумнівно, оцінили безліч переваг даного виду меблів:

  • компактність;
  • естетика;
  • висока ергономічність;
  • варіативність дизайну.

Крім того, замовити вбудовану шафу можна під будь-які розміри передпокою.

 

Полки для взуття

Для квартир, планування яких не передбачає повноцінний передпокій, а тільки вузький коридор, рекомендуємо вибирати компактні взуттєві полки.

 

Вони можуть бути відкритими і закритими, навісними і підлоговими. Простір над полками можна оформити настінною вішалкою і великим дзеркалом, яке візуально зробить приміщення більш просторим.

Підвісні полички також сприяють візуальному збереженню простору, залишаючи вільним місце на підлозі.

Відкриті полиці виглядають більш стильно, якщо їх укомплектувати контейнерами для домашнього взуття.

 

Підставки для взуття

Підставки мають досить обмежений обсяг, розрахований на кілька пар взуття, тому кардинально проблему не вирішують. Найчастіше вони використовуються як додаткові системи для розміщення взуття повсякденного використання. Вони дуже зручні в разі негоди, допомагаючи зберегти чистоту приміщення від мокрому або брудному взутті.

 

Взуттєві комоди

Взуттєві комоди слім – сучасний варіант взуттєвого комода, який ідеально підходить для маленького передпокою. Їх конструкція дозволяє при мінімальній глибині розмістити багато пар взуття, завдяки відкидним полкам.

На сьогоднішній день існує величезна безліч дизайнерських розробок і оригінальний конструкцій взуттєвих тумб, які представлені в нашому інтернет-магазині.

 

Взуттєві тумби

Тумби для взуття мають більшу місткість, ніж полки. Зручно, коли їх внутрішнє наповнення складають відсіки різної висоти, щоб зберігати демісезонне взуття та чоботи. Перевагою користуються моделі, укомплектовані зверху м’яким сидінням. Це робить процес перевзування набагато комфортніше.

 

Ваша корзина