Комп’ютерний стіл: форми та конструкції

Поради з підбору мебілів

Сучасне життя тісно пов’язане з використанням комп’ютера і інших гаджетів. Користуватися ними в умовах обмеженого простору невеликих квартир, без можливості мати особистий кабінет, дозволяють спеціальні меблі. Комп’ютерний стіл в інтер’єрі цілком гармонійний, якщо його правильно підібрати. 

Ергономічний комп’ютерний стіл повинен бути привабливим і практичним, тому при його виборі звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд таких меблів, але і на особливості конструкції.

Виробники пропонують великий асортимент столів різних форм.

Прямий компьютерний стілПрямий

Має зрозумілу модель – каркас зі стільницями (основною і висувною, для клавіатури). Системний блок встановлюється в спеціальний відсік. Такий стіл позбавлений численних ящиків для канцелярії і підходить тільки для нетривалої роботи за комп’ютерами. Найчастіше використовується в громадських місцях, в зв’язку з комп’ютеризацією численних закладів.

Основні переваги:

 • Простота конструкції і складання.
 • Підходить для мінімалістичного інтер’єру і малогабаритних кімнат.
 • Модель бюджетна.

З недоліків можна виділити відсутність практичності надалі. Такий стіл доведеться міняти з часом, коли потреби збільшаться.

Кутовий стілКутовий

Модель складається з функціональної кутової стільниці, яка використовується не тільки для установки монітора і клавіатури. Габарити дозволяють використовувати подібні комп’ютерні столи в інтер’єрі для будь-якої канцелярської роботи. 

Основні переваги:

 • Місткість. Крім комп’ютера, на такому столі легко розміщується і інша необхідна техніка – ксерокс, БФП, принтер і т. Д.
 • Ідеальне положення для малогабаритних кімнат, де потрібно задіяти кожен кут.
 • Моделі кутових комп’ютерних столів виглядають презентабельно і стильно .

До мінусів можливо віднести той момент, що вибираючи кутову модель, власник обмежує себе в подальших маніпуляціях з перестановками меблів в кімнаті. 

Напівкруглий стілНапівкруглий

Такі столи вважаються максимально зручними, тому що оточують працюючого за комп’ютером з трьох сторін і дозволяють тримати все необхідне під рукою. Модель габаритна, тому не підходить для розміщення в кутах – вони залишаться незайнятими і будуть справляти враження дисонансу з іншим інтер’єром. Такий комп’ютерний стіл хороший для приміщення, виділеного конкретно під кабінет. 

Основні переваги:

 • Можливість установки декількох моніторів. 
 • Збільшена площа стільниці.

Модульний стілМодульний 

Модульні конструкції вважаються найбільш практичними. Вони дають можливість скласти композицію з окремих предметів в залежності від особливостей приміщення і переваг користувача. Модель являє собою кілька модулів – основний і додаткові комплектуючі, у вигляді поличок, шафок, шухлядок і т. Д. Кожен з них має можливість приєднання до основи або є окремим, самостійним предметом інтер’єру.

Основні переваги:

 • Перед покупкою, власник зможе самостійно «зібрати» стіл з предметів, необхідних під конкретні потреби.
 • Модель доречна в будь-яких інтер’єрах.
 • Вибір комплектуючих для модульних комп’ютерних столів нічим не обмежений.

Стіл трансформерТрансформер

Є досить популярною моделлю, відмінно підходить, як для стаціонарного комп’ютера, так і для ноутбука. Стіл-трансформер значно економить площу і є особливо доречним в малогабаритній кімнаті або квартирі-студії. Після роботи його окремі частини можна компактно скласти, звільнивши простір для інших занять. Часто виріб має функцію регулювання по висоті, щоб «рости» разом з дитиною

Основні переваги:

 • Можливість складання в компактний предмет меблів після завершення роботи.
 • Можливість трансформації в інший предмет інтер’єру – шафу або журнальний столик.
 • Простота використання.

В першу чергу комп’ютерний стіл призначений для певних дій. Однак важливо забезпечити правильне положення тіла людини, і комфортні умови роботи. При покупці також варто приділити увагу кольору, дизайну, матеріалу виконання, щоб цей предмет меблів гармонійно вписувався в загальне оформлення приміщення.

Ваша корзина