Обираємо стіл для віддаленої роботи

Поради з підбору мебілів

Віддалена робота – популярний вид зайнятості, який має свої переваги та недоліки. З одного боку, робота з дому дозволяє планувати свій графік, економити час і гроші на поїздках, бути ближче до сім’ї та домашніх улюбленців. З іншого боку, вона вимагає високої самодисципліни, вміння розмежовувати роботу та особисте життя, а також комфортного та функціонального робочого простору.

Багато людей дізналися, що таке робота з дому. І вони виявили, що це не так легко та ідилічно, як їм здавалося спочатку. Особливо, якщо у вас немає робочого простору, чітко відмежованого від решти приміщень у будинку, хоча треба сказати, що і в цьому є свої плюси.

Поради з вибору столу для роботи вдомаТим не менш, ми дамо вам кілька порад, як вибрати ідеальний робочий стіл. Тому що поряд з хорошим стільцем, це елемент, який найбільше визначатиме ваш комфорт під час віддаленої роботи з дому. 

Звичайно, перш ніж ми почнемо, давайте прояснимо одну річ: ви можете працювати з будь-якого місця у вашому домі. Якщо вам комфортно за столом і стільцем, які ви використовуєте щодня, немає проблем. Ви також повинні взяти до уваги те, про що ми говоримо, тому що ви можете покращувати своє життя з кожним днем. Навіть якщо ви продовжуєте дозволяти собі розкіш не вставати з ліжка час від часу або закінчувати звіт чи проект, лежачи на дивані.

Обираємо необхідний розмір

Розмір повинен бути одним з перших аспектів, на який слід звернути увагу при виборі ідеального столу. Ви будете проводити за ним багато годин, тому потрібно переконатися, що якщо в один день вам потрібно працювати тільки з ноутбуком, а на наступний вам знадобляться нотатки, блокноти або додаткова документація для перегляду, вам буде однаково комфортно.

Для комфортного проведення часу за комп’ютером не варто нехтувати загальноприйнятими стандартами, тому при виборі письмового столу враховуйте наступні параметри:

1) Довжина виробу повинна бути від 90 до 140 см. Середній варіант – 110-120 см.

2) Оптимальна ширина моделі – 70-80 см. Монітор повинен розташовуватися на відстані витягнутої руки. Однак, якщо монітор комп’ютера старого зразка, такої ширини може бути недостатньо.

3) Стандартна висота – 75-80 см. Однак є моделі, де її можна регулювати. Це зручна функція, особливо коли одним комп’ютером користуються всі члени сім’ї. Правильна висота столу – це коли центр монітора знаходиться на рівні очей, ніжки зігнуті під кутом 90 градусів, а стільниця – на рівні грудей.

Існує формула, за якою можна визначити правильну висоту: (зріст конкретної людини х стандартний зріст моделі) : на середній зріст чоловіка (175 см) або жінки (162 см). Наприклад, давайте визначимо висоту столу для жінки зростом 165 см:

(165 х 75) : 162 = 76,38 см оптимальна висота

На що звернути уваги при виборі столу для роботи вдомаТакож рекомендуємо звернути увагу на висувну полицю для клавіатури. Вона повинна бути нижче стільниці на 8 см, максимум на 12 см.

Головна мета – знайти таку комбінацію елементів, яка дозволить вам відчувати себе комфортно протягом максимально можливої кількості годин. А ще – мати швидкий і гнучкий доступ до всього, що вам потрібно. Отже, не варто покладатися лише на естетику при виборі ідеального робочого столу.

Дизайн – це чудово, якщо ви хочете похизуватися своїм робочим місцем в Instagram, але якщо продукт не виконує свого призначення, не є “прозорим” у повсякденному житті та не дає вам всього необхідного для виконання роботи, ваш бізнес у найкращому випадку не робить на нього ставку.

У випадку зі столами відбувається те ж саме, а також дотримується певний мінімум ергономіки. Отже, нарешті, все, що повинен виконувати хороший стіл – це наступне:

  • Мати місце для всіх ваших пристроїв, які ви використовуєте щодня
  • Бути стійким, тому що друкувати або писати і трясти стіл неприємно.
  • Мати ідеальну висоту, щоб мати можливість утворювати прямий кут, коли ваші ноги сидять і повністю спираються на підлогу. Це більш-менш означає, що стіл має бути на рівні пупка.
  • Якщо ви хочете змінити позу і скористатися перевагами роботи стоячи, обирайте стіл для роботи стоячи/сидячи.
  • Матеріал дошки – приємний на дотик і стійкий до стирання. Якщо ви збираєтеся зробити його власноруч, подбайте про матеріали та обробку, щоб захистити їх, якщо це дерево.

Крім того, не забудьте додати на свій стіл речі, які надихають вас і допомагають розслабитися та відволіктися від роботи: фотографії, квіти, свічки, іграшки тощо. Також робіть перерви, щоб випити чашечку кави або чаю.

Ваша корзина