Столи в стилі лофт: в чому популярність?

Поради з підбору мебілів

Стильний напрямок “лофт” в дизайні інтер’єру почав зароджуватися в США в ХХ столітті. Саме тоді в Америці різні промислові об’єкти, такі як заводські цехи, ангари, горища почали облаштовувати під житло для людей. Коштувало таке житло відносно недорого, тому швидко стало популярним.

Лофт, або як його ще називають “горищний стиль”, припав до смаку творчим особистостям. Все частіше вони почали використовувати його для оформлення своїх студій, репетиційних залів, а потім мансардні поверхи почали викуповувати і оформляти їх в стилі лофт люди, які мають досить високий рівень достатку. А все тому, що цей стиль простий, але в той же час вишуканий, він тяжіє до стриманого декору і максимального комфорту.

Особливості столів у стилі лофт

Для виготовлення лофт-столів використовують метал, дерево, скло та камінь. Меблі в стилі лофт – це

  • функціональні
  • мають чіткі лінії та гострі кути
  • лаконічні, без великої кількості декоративних елементів.

Матеріали, що використовуються у виробництві столів, обробляються мінімально. Поверхні шорсткі, що надає виробам недбалого шику. Вітається натуральна фактура деревини, штучне старіння і ручна обробка поверхонь меблів.

При виготовленні лофт-столів часто використовують епоксидну смолу, якою покривають готову стільницю з дерева. Завдяки цій технології вдається підкреслити унікальний малюнок деревини, вирівняти поверхню без шліфування та ефектно поєднати кілька порід натуральної деревини в одному виробі.

Столи в стилі лофт для офісу

Дизайн робочого простору в офісі передбачає придбання предметів меблів, які доповнюють інтер’єр всього приміщення. При цьому не варто забувати про практичність і функціональність таких виробів, як столи, які дозволять не тільки раціонально використовувати простір, а й оригінально розмежувати зони.Письмовий стіл в стилі лофт

Письмовий стіл. У письмового столу в стилі лофт, як правило, не спостерігається великої кількості відсіків, розташованих з боків. Найчастіше це стільниця прямокутної форми, яка закріплена на прямо розташованих ніжках. Нижня частина її може бути оснащена додатковим висувним відділенням. Над робочою площиною такого столу ви також не знайдете додаткових полиць для письмового (комп’ютерного) приладдя та аксесуарів, оскільки це суперечить загальній стильовій концепції.

Іноді письмовий стіл у стилі лофт має опору у вигляді двох металевих ніжок з одного боку, а з іншого опорою служить дерев’яне полотно, яке є продовженням стільниці. Багато сучасних виробів оснащені ніжками, які дають змогу регулювати висоту столу. Такі предмети меблів дуже зручні, оскільки їх можна підлаштувати під різну висоту стільців і займатися робочими справами з максимальним комфортом.

Комп’ютерний стіл. Індустріальний напрямок в меблевій продукції дозволяє створювати вироби індивідуальних розмірів і дизайну, що може бути дуже корисним рішенням в умовах офісу, особливо коли приміщення нестандартної форми. Комп’ютерні столи оснащені додатковими полицями, а також вміщують всю робочу техніку.

Журнальний стіл в стилі лофт

Журнальний столик часто є головним столом у домі. Особливо, якщо ми говоримо про крихітні квартири-студії, де є барна стійка для сніданків і вечерь. У таких випадках журнальний столик перестає бути просто місцем для зберігання преси. Він допомагає господарям зустрічати гостей, працювати, грати з дітьми.

Без журнального столика в сучасному інтер’єрі просто нікуди! Він відіграє не тільки практичну, але й декоративну роль. Вечірній інтернет-серфінг, сімейне чаювання, рукоділля – всі ці та багато інших процесів набагато приємніші в його компанії.

Обідній стіл в стилі лофтОбідній стіл в стилі лофт

Обідній стіл є місцем збору сім’ї за обідом і вечерею, прийому гостей, проведення пам’ятних заходів. За всієї своєї важливості він має відповідати лише двом вимогам: простота в догляді; зручність. Стільниця зазвичай виготовляється з масиву дерева, і її поверхня не повинна бути ідеальною. Чудово, якщо торкаючись масивної стільниці, ви відчуватимете її натуральність і, можливо, історію, якщо вона виконана з вінтажних дощок. Нерівності, потертості, шорсткості, тріщинки – свідки автентичного походження і якнайкраще підкреслюють стиль. За столом має бути зручно і приємно сидіти, акцент робиться на функціональності: на столі можна як готувати їжу, так і приймати її.

Переваги меблів в стилі лофт

Плюси кухонних та інших столів у цьому стилі:

  • Екологічність. Меблі виготовляються з натуральних матеріалів, безпечних для навколишнього середовища і здоров’я людини.
  • Естетичність. Лофт-столи виглядають стильно і оригінально.
  • Надійність. Меблі стійкі до зносу та довговічні.
  • Елегантна простота. Стиль лофт передбачає велику кількість вільного простору, мінімалізм і концептуальність.
  • Меблі в стилі лофт багатофункціональні. Ви можете купити журнальний столик лофт, і він буде чудово виглядати як в спальні біля ліжка, так і у вітальні поруч з диваном.
Ваша корзина