Вішалки для одягу у вашому передпокої

Поради з підбору мебілів

Передпокій – дуже важливе приміщення, яке з порога може багато розповісти про ваш будинок. Інтер’єр передпокою може бути будь-яким – скромним чи, навпаки, розкішним. Але він завжди має бути максимально комфортним. Має бути невелика зона, де ви зможете зручно присісти, щоб роззутися, куди можна покласти ключі чи сумочку, а головне – повісити одяг. Вішалка в передпокої відіграє дуже важливу роль, створюючи необхідні умови не тільки для вас, але і для решти членів сім’ї та гостей. Тому до її вибору необхідно підходити більш відповідально, ніж може здатися на перший погляд.

Місце розміщення

Залежно від місця розташування в приміщенні розрізняють такі види вішалок:Види вішалок в перепокій

  • Підлогові. Такі моделі це виріб з горизонтальними або вертикальними штангами – корпусні або у вигляді стійки. У корпусному варіанті можуть бути дверцята, проте вони часто відчинені. Підлогова вішалка, як правило, включає відділення для головних уборів у верхній частині та відділення для парасольок та сумок – у нижній.
  • Настінні. Вішалки, розміщені на стіні, допомагають заощадити місце та виглядають дуже органічно. Такий виріб надійно кріпиться до стіни і є перекладиною з гачками. Вішалки з настінним розміщенням часто поєднують із взуттєвими тумбами, полицями для головних уборів та дзеркалами. Таким чином вдається створити монолітний набір у передпокій в одному стилі, який займає мінімум місця та забезпечує максимум функціональності.
  • Стельові. Такі види вішалок кріпляться до стелі – на стельовій плиті, тому для приміщень з натяжними та підвісними стелями не годяться. У таких виробах існує обмеження за вагою одягу, для більших сімей краще вибрати модель з іншим типом кріплення.
  • Мобільні. До таких виробів відносять переносні та знімні вішалки- вони використовуються, як правило, при короткочасному прийомі гостей і більшу частину часу не задіяні і зберігаються в коморі.

Основні параметри вішалки в передпокій

Щоб ваше придбання було зручним та функціональним для всіх членів сім’ї, необхідно визначитися з декількома деталями:

  • Висота вішалки має відповідати середньому зрісту всіх членів сім’ї. Для маленьких домочадців слід передбачити нижні гачки;
  • Кількість гачків вибирається із простого розрахунку – не менше 3 штук на кожного мешканця;
  • Колір вішалки може бути або нейтральним білим (у такому разі вона підійде майже до будь-якого інтер’єру), або виконувати роль колірного акценту в компанії з декількома невеликими предметами. Наприклад, у світлій передпокої може бути яскраво-жовта настінна вішалка в поєднанні з настінним світильником або пуфом такого ж кольору.

Матеріал виготовлення

Від вибору матеріалу будь-якого предмета завжди залежатиме його міцність та термін служби. Вішалки не стали винятком. На сьогоднішній день виробники пропонують моделі з таких матеріалів:

Метал – найміцніший варіант з безліччю варіантів виконання та великою кольоровою гамою. Металеві вішалки, залежно від їхнього зовнішнього вигляду, здатні доповнити і гармонійно підкреслити будь-який інтер’єр. Особливо розкішно і дорого виглядають ковані вішалки у передпокоях.

Звичайно, такий елемент має бути узгоджений із стилем приміщення. Металеві моделі мають значну вагу, через що вимагають виконання надійного кріплення. Підлогові моделі відрізняються особливою стійкістю та елегантністю. Сталеві конструкції здатні витримувати навіть важкий зимовий одяг без ризику деформації. Більш легкі алюмінієві вішалки використовують для демісезонного одягу та зберігання невеликих предметів. Найбільш популярними є хромовані, чорні, білі чи темно-коричневі металеві вішалки. Однак метод порошкового фарбування дозволяє вибрати будь-який колір. Таке покриття надійно захистить поверхню корозії.

З якого матеріалу вибрати вішалку в передпокійДерево завжди було і залишається потрібним матеріалом для виготовлення багатьох предметів меблів. Його міцність, довговічність та природна краса досі високо цінуються споживачами. Завдяки податливості цього матеріалу можна прикрасити поверхню дерев’яної вішалки художнім різьбленням. Дерево абсолютно безпечне навіть для найменших членів сім’ї. Дуже важливо, щоб поверхня виробу мала шар захисного покриття у вигляді лаку та була відполірована. 

Ротанг – сучасний матеріал, що набирає все більшої популярності. Він є різновидом деревини, але має легшу вагу. У цьому показники міцності залишаються на високому рівні. Існує і штучний ротанг, який має дуже привабливий вигляд. Вішалки з ротанга будуть виглядати незвичайно та оригінально, ідеально доповнять інтер’єр передпокою у східному стилі.

Пластик є лідером з різноманітності форм та колірних рішень. Найчастіше саме з цього матеріалу творять свої шедеври багато дизайнерів. Істотним недоліком пластикових вішалок є їхня мала міцність. Такий варіант підходить для дитячого або легкого весняного одягу, шарфів, головних уборів, парасольок та сумочок.

ДСП або МДФ – найбільш поширені матеріали для виготовлення корпусних та інших меблів за доступною ціною. Вони набагато дешевші за натуральні дерев’яні моделі. Не забувайте, що ДСП містять у своєму складі смоли, які протягом усього терміну експлуатації можуть виділяти шкідливі речовини. Краще віддати перевагу моделям із МДФ, які є безпечнішими, але й коштують дорожче. До того ж, МДФ вологостійкий та дуже міцний. Оптимальним варіантом буде розміщення металевих гачків на полотні. Вішалка зі МДФ має не надто велику вагу, зате може витримувати будь-які навантаження.

При виборі вішалки для передпокою пам’ятайте головне правило: цей елемент повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр приміщення. Тому є сенс придбання готових комплектів меблів для передпокою. Ще один варіант – самому скласти гарнітур із модульного набору, підібравши потрібні елементи. В цьому випадку Ви отримаєте оригінальну меблеву колекцію в єдиному стилі, яка якнайкраще впишеться в кімнату.

Ваша корзина