Як вибрати журнальний столик і не помилитися

Поради з підбору мебілів

Журнальний столик – один з тих предметів меблів, який може з легкістю стати привабливим акцентом, родзинкою в інтер’єрі практично будь-якої кімнати. Особливо актуальне його використання у вітальні та кабінеті.

Призначені журнальні столики, незважаючи на свою назву, не лише для журналів. Вони можуть сприяти здійсненню найрізноманітніших потреб і мати цікаву конструкцію. Залежно від ваших бажань та потреб, цей предмет меблів може стати робочим місцем, міні-бібліотекою, «подіумом» для квіткових композицій, куточком для посиденьок у приємній компанії.

Для вибору журнального столика слід враховувати деякі нюанси.

Вибираємо розмір журнального столикаРозмір

Розмір цього елемента меблів слід вибирати залежно від простору, в якому він перебуватиме. Не завжди доречно купувати великий журнальний столик, маленьку квартиру або кімнату. Він буде обмежувати оточуючих і недбало виглядати на загальному тлі. В даний час меблеві виробники мають у сфері своєї роботи пункт «меблі на замовлення». Саме в такому разі буде доречно замовити на замовлення журнальний столик, враховуючи габарити простору, де він перебуватиме.

Матеріал

Матеріал журнальних столиків різний. Виробники пропонують такі матеріали:

  • Скло

Прозорі стільниці дозволяють бачити ніжки виробу, які можуть бути класичними прямими або химерно вигнутими, металевими або дерев’яними. Дуже красиво виглядають журнальні столики венге зі скляною стільницею.Журнальні столики зі скляною поверхнею або повністю зі скла збільшують простір приміщення, вражають своїм чудовим оригінальним зовнішнім виглядом, суворим лаконічним дизайном та стійкістю до механічних пошкоджень та подряпин.

Але є й зворотний бік медалі. Скло, як його не гартуй, залишається річчю тендітною, тому у поводженні з такими журнальними столиками потрібно виявляти максимальну обережність.

Як вибраи журнальний столик

  • Дерево

Дорогий, екологічний матеріал підійде любителям традицій, природності та довговічності. Класичні журнальні столики з дерева невибагливі  в обслуговуванні, приємні при торканні та гармонійно підійдуть до будь-якого внутрішнього оздоблення житла. Потрібно пам’ятати, що дерев’яні меблі нестійкі і при значних механічних тисках можуть залишатися сліди на них. Елітні журнальні столики виготовляються з дорогих цінних порід дерев – ротанг, венге, темний горіх.

  • Шкіра

Красиві журнальні столики зі шкіри вибирають для дорогих інтер’єрів. Меблі, оброблені даним матеріалом, завжди виглядають дуже виграшно, особливо в кабінеті. Щоправда, чистити їх – завдання не з легких. Тому весь посуд та предмети, що розміщуються на шкіряному журнальному столику мають бути абсолютно сухими та чистими.

  • Камінь

Така продукція має неповторний зовнішній вигляд і цінується дуже високо. Кам’яна стільниця довговічна та міцна, але потребує регулярного догляду, плями на ній з’являються дуже швидко.

  • ДСП

Недорогий та досить токсичний матеріал. Журнальні столики, виконані з ДСП, не дуже гарні, мають запах і не стійкі до вологості;

  • МДФ

Цей матеріал коштує дорожче, ніж ДСП. Він вважається міцним, екологічним та практичним – це гарне поєднання ціни та якості. Такий журнальний столик можна купити недорого. І як варіант, ДСП/МДФ – найпоширеніший практичний вибір столика. Моделі, які красивіші та коштують дорожче, оформляються шпоном, схожим на масив дерева.

При виборі матеріалів, з яких виготовлений журнальний столик, обов’язково орієнтуйтеся на загальний дизайн кімнати – адже даний предмет меблів має стати гармонійною частиною інтер’єру.

Види журнальних столиківЖурнальні столики, як вибрати

  • Класичні. Виглядають як тумби з полицями, ящиками та нішами. Такі столи монументальні і можуть перевантажувати простір, але багато вміщують.
  • Обідні. Маленька копія традиційного обіднього столу. Конструкція зі стільницею округлої чи квадратної форми має центральну опору та кілька ніжок (від однієї до чотирьох).
  • Придивані. Компактні моделі, які легко переставляти. Вони майже не займають місця, але добре справляються зі своїми функціями. Бувають моделі з однією опорою, завдяки чому основа столика легко засувається під диван, а стільниця виявляється максимально близько до людини.
  • Трансформери. Ці журнальні столи оснащені механізмом розкладання. Легко перетворюються на повноцінні обідні столи і назад — журнальні. Зручна, але громіздка конструкція.
  • Декоративні. Такий журнальний стіл є ексклюзивом від знаменитих дизайнерів, зроблений з дорогих суперисучасних якісних матеріалів. Зазвичай такі столики не славляться великою функціональністю, а купуються з метою споглядання та милування, і також стануть чудовою окрасою оздоблення квартири.

Колір

Будь-які корпусні меблі мають свій колір і тон. Це стосується і журнального столика. Він повинен поєднуватися з кольором меблів і підходити під загальну колірну гаму. Є нерідкі випадки, коли покупці меблів замовляють журнальний столик, що складається з двох кольорів. Стільниця одного кольору, ніжки столика іншого. Такий стиль підбирається індивідуально. Існую так само столики з прозорою стільницею, але їх використовують в офісних приміщеннях.

Універсальної формули ідеального журнального столика немає. Ми навели лише кілька рекомендацій, щоб ви знайшли саме той, який вам потрібен.

Ваша корзина