М`яка спинка

Показано 1–20 із 22

ЛІЖКО З М’ЯКОЮ СПИНКОЮ – ОКРАСА КОЖНОЇ СПАЛЬНІ

Ліжко з м’якою спинкою – це завжди ідеальна обновка в кожному будинку. Це можна пояснити тим, що люди прагнуть мати в будинку безпечні та красиві меблі, які оснащені м’якими спинками, різними як по висоті, так і за матеріалами виготовлення. Спинки можуть бути виконані як з натуральної шкіри, так і з тканини або шкірозамінника. Відповідно, і ціна на таке ліжко з м’яким узголів’ям може бути різною. В нашому салоні Black Red White на Південному у Львові кожен знайде те, що йому потрібно.

Якщо в будинку з’являється такий елемент інтер’єру, як м’яке ліжко зі спинкою, то воно, волею-неволею, приковує до себе увагу кожного, хто входить в кімнату. Чому? Тому що виробники намагаються робити узголів’я не тільки м’якими, але і стильними, красивими. Адже це-сама видима частина меблів для спальні! Воно просто зобов’язана бути вишуканою і оригінальною. Ліжко з м’яким узголів’ям може становити як єдине ціле з ліжком, так і окремим її елементом, який легко і просто з`єднується в одну конструкцію.

Ліжко з м`якою спинкою у Львові від BRW та Gerbor купити

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ЛІЖКА З М’ЯКИМ УЗГОЛІВ’ЯМ?

Якщо ви любите спертися на щось м’яке, то високе і тонке узголів’я для цього не підійде. Краще вибрати м’яке ліжко з низькою широкою спинкою. Що стосується форми узголів’я (воно може бути прямокутної, овальної або квадратної або нестандартної, різьблений), то тут вже вибирайте самі, на свій смак і під свій інтер’єр. Нові м’які меблі – це не тільки зручне і красиве, але і багатофункціональне придбання. Ліжка з м’якою спинкою часто обладнані місткими і дуже зручними нішами для зберігання білизни. Щоб скористатися нішею, не потрібно володіти незвичайною силою і надмірними фізичними можливостями, тому що матрац за допомогою надійного підйомного механізму підніме навіть тендітна жінка.

ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ЛІЖОК З М’ЯКОЮ СПИНКОЮ ВІД ПОЛЬСЬКИХ ТА УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ У ЛЬВОВІ

У нас ви знайдете великий вибір ліжок з м’якою спинкою: як класичного дизайну, так і в стилі модерн, лофт або арт-деко, бюджетні моделі, ліжка класу стандарт, так і еліт, як з вбудованими матрацами, так і без них, ліжка різних розмірів, від односпальні, підліткових, до півтораспальних та двоспальних, з ящиками, підйомним механізмом або без них.  Ліжка можуть бути як польського виробництва, від брендів BRW та Helvetia, так і українського виробництва Gerbor. Замовлення можна виконати в один клік або безпосередньо в онлайн-чаті.

Ваша корзина