Двоспальні ліжка

Показано 1–20 із 44

Двоспальне ліжко – невід`ємний атрибут кожної сім`ї

Хороший, міцний сон та відпочинок є запорукою наших успіхів та творчих злетів. Кар’єрне зростання, міцні та сталі стосунки, зрештою, гарний настрій та чудове самопочуття напряму пов’язані з нашим сном. Тому до вибору головного атрибуту нашої спальні – двоспального ліжка, потрібно підійти з усією відповідальністю та добре поінформованим. Адже якісне і комфортне ліжко – це надійний каркас, зручний матрац, відповідні параметри і, звичайно, достойний зовнішній вигляд.

Каркас двоспального ліжка – яким може бути?

Каркас сучасних ліжок може бути виробленим як із деревини, так із якісного металу, ДСП чи МДФ. Безперечно, міцний, практичний, екологічно безпечний дерев’яний каркас – це запорука надійної та довговічної експлуатації Вашого ложа, проте каркаси з металу, ДСП чи МДФ також набули широкого розповсюдження завдяки своїй міцності та відносно меншій ціні. Також обираючи каркас не потрібно забувати і про габарити, адже він повинен відповідати розмірам матрацу та гармоніювати із розмірами спальні. В салоні BRW ви знайдете каркаси для ліжок з ДСП та МДФ, адже вони себе чудово зарекомендували у відношенні ціна/якість.

Вибір матрацу – найважливіший етап

Для здорового та міцного сну потрібен зручний, практичний та комфортний матрац. Проте на занадто м’якому матраці наші хребці будуть без належної опори і це може викликати дискомфорт, біль у спині та суглобах. Під час сну на надто жорсткому матраці навантаження на частини тіла розподілятиметься нерівномірно і це може зумовити те, що зранку ми прокидаємося “розбиті”, відчуваємо ніби безпричинну перевтому, дратівливість та млявість. Хорошим рішенням у цій ситуації є придбання матраца середньої жорсткості, проте це вже слід обирати Вам, виходячи із власних побажань та індивідуальних особливостей. Також немаловажливим елементом матрацу є його основа. Вона може бути пружинна (найкраще, коли матрац має багато пружин невеликої жорсткості) або безпружинний (наповнений гіпоалергенною, екологічно безпечною та повітрепроникною  латексною піною).

Розміри Вашого двоспального ліжка у великій мірі залежать і від розмірів самої спальні та статури господарів. Тому до розмірів ліжка слід підходити індивідуально.

Купити двоспальне ліжко в салоні BRW у Львові за найкращою ціною

Дизайн та зовнішній вигляд ліжка повинен гармоніювати та відповідати стилістиці кімнати та задовільняти вимоги та смак господарів помешкання. Наші професійні консультанти готові надати поради та запропонувати ідеальний варіант для Вашої спальної кімнати. Адже ми рекомендуємо меблі таких відомих європейських виробників як БРВ, Хелветія та Гербор , які виробляють меблі для оселі лише найвищої якості із дотриманням усіх санітарних вимог та надають гарантію на свої вироби.  

Ваша корзина