Дитячі ліжка

Показано 1–20 із 23

Широкий асортимент дитячих ліжок Black Red White у Львові за доступною ціною

Ваш малюк категорично відмовляється спати у своїй колисочці? Батьківське ліжко йому більше до вподоби? А можливо Ваша дитина вже підросла і прагне більшої самостійності та свободи? Ми пропонуємо на Ваш вибір ліжечка для дітей віком від 5 років.

Оскільки дітки вже відчувають себе достатньо великими та самостійними, до придбання такого важливого елементу меблів дитячої кімнати як ліжечко варто залучати і їх. Адже малюк не завжди готовий сприйняти те, що йому нав’язали батьки, а відчуття причетності до чогось важливого та потрібного підніме самооцінку дитини та сприятиме її самоствердженню. Звичайно, вирішальне слово у виборі ліжечка за Вами, проте думку дитини варто врахувати також. Адже сучасне ліжечко це не лише спальне місце, це цілий мікросвіт у житті Вашого чада. 

Виробники меблів пропонують надзвичайно широкий вибір як кольорової палітри, так і дизайну ліжечка. Яскраві, кольорові, індивідуальні та достатньо функціональні ліжечка обов’язково сподобаються малюку та  стануть його улюбленим місцем для сну та відпочинку. Враховуючи запити батьків виробники вдало поєднують цікавий дизайн із безліччю шухлядок, поличок та ящичків для зберігання не тільки різноманітних дрібничок чи іграшок, там можна зберігати і дитячий одяг чи постіль.

На що варто звернути увагу в першу чергу при виборі дитячого ліжечка?

Батьків, природно, в першу чергу хвилює надійність, безпека, функціональність, екологічність та довговічність конструкції. Проте пропонуючи на Ваш вибір меблі таких провідних європейських виробників як БРВ, Хелветія чи Гербор, ми пропонуємо водночас і гарантію якості, надійності та безпеки підкріплену відповідними сертифікатами. Фурнітура виробів та лакофарбові матеріали, якими покрита поверхня ліжка, пройшли ретельний відбір та є міцними і безпечними. На Ваш вибір дитячі ліжечка, вироблені МДФ чи ДСП. Вони довговічні та надійні, барвисті та функціональні, і обов’язково стануть улюбленим місцем Вашої дитини у дитячій кімнаті.

Ваша корзина