Gerbor (BRW Україна)

Фільтрувати


Показано 1–28 із 908

МЕБЛІ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА GERBOR

Якщо Ви прагнете комфорту, якості та стилю, Вам потрібно звернути увагу на меблі виробництва Gerbor. Адже меблева фабрика Гербор-холдинг входить у групу БРВ, яка нараховує 21 фабрику з виробництва корпусних та модульних меблів на території Східної та Центральної Європи. Наші меблі вироблені за польськими технологіями та екологічно безпечні. Ми піклуємося про здоров’я своїх покупців та пропонуємо продукцію високої якості, сертифіковану та нешкідливу для людей. Використовуючи високоякісну та сертифіковану фурнітуру провідних брендів ми пропонуємо надійні та безпечні меблі. Завдяки сучасним технологіям на виробництві та продуманим рішенням висококласного персоналу фабрика Гербер не забруднює навколишнє середовище та не становить загрози для оточуючих.

 

НАЙБІЛЬШИЙ АСОРТИМЕНТ МЕБЛІВ ГЕРБОР У ЛЬВОВІ

У нашому магазині-салоні БРВ у Львові Вас очікує широкий вибір як корпусних, так і модульних меблів. Використовуючи актуальні тренди в дизайні, пропонуємо сучасні, стильні та функціональні рішення для будь-якої кімнати у Вашому помешканні. Якщо ж Ви захотіли побачити себе у ролі дизайнера приміщень – до Ваших послуг найрізноманітніші модульні системи, кожна з яких налічує більше 20 елементів, що дозволяє втілити в життя найвигадливіші та найцікавіші Ваші ідеї. Це дозволяє облаштувати індивідуальні композиції, створити індивідуальний інтер’єр оселі, зробити його функціональним, зручним та естетичним водночас саме для Вас.

Меблі для вітальні, спальні, передпокою, кухні, кабінету чи дитячої кімнати – меблі Gerbor це те, що Вас неодмінно влаштує як у кольоровому сегменті, у питанні якості, стилю, так і у питанні вартості виробу. Адже співвідношення ціни, якості та стильного дизайну меблів прекрасно поєднується у меблях та багатофункціональних системах Гербор.

Ваша корзина